Sklenené dvere

0905 77 22 00

Sklenené dvere Bratislava - DEAS`

Sklenené dvere

Sklenené dvere sú zaiste  jeden z materiálov, ktorý je používaný ako originálny kus v interiéri, ktorý svojou eleganciou, pohľadovou ľahkosťou  a originálnym spracovaním dáva nádych luxusu a jedinečnosti. Je to riešenie oddelenia priestoru, ktorý pôsobí vzdušne, ľahko, modely dverných krídiel sú navrhované k zladeniu interiéru , alebo jeho vyniknutiu rôznymi grafickými  návrhmi ,  presenesím fotografie v čiernobielom alebo plne farebnom prevedení, farebným oživením čiastočne alebo celoplošne.

Dverné krídla  sú vyrábané z kaleného skla – tepelne spracovanie – ktoré zabezpečuje pružnosť a bezpečnosť používania.

Hrúbka skla  8 – 10 – 12 mm, je opracované po obvode brúsenými zaoblenými hranami.

Bezrámový vzhľad  otočných dverných krídiel  sa vyrába  do obložkových zárubní, pôvodných kovových zárubní,  kotví sa priamo na stenu bez použitia zárubne, alebo s použitím hliníkovej zárubne, ktorá pôsobí veľmi jemne a efektne.

Rovnako posuvne sklenené dvere ponúkajú viaceré možnosti  –  vrchná koľajnica je z hliníku, inoxu , alebo sa dverné  posuvne krídla  osadia do zabudovaného stavebného  puzdra.

Ďalším riešením sú  zasklene steny v interiéri, ktoré umožňujú vytvoriť jedinečný vzhľad interiéru ako v súkromnom, tak aj pracovnom prostredí firiem.  Kovanie fixácie, otváravosti, alebo posuvu je  posudzované z pohľadu  potreby zákazníka a celkového  dosiahnutého efektu konečného výrobku.

Vhodnosť skleneného dverného krídla je ocenené do vlhkých a používaním namáhaných priestorov,  ľahko sa udržuje,  dokonale izoluje medzi jednotlivými miestnosťami.

Možnosť dodať ATYP v akomkoľvek prevedení.

Ukážky sklenneých dverí

Máte otázky? Potrebujete poradiť? Chcete si vybrať zo širokého množstva modelov?
Neváhajte a navštívte naše interiérové štúdio

KONTAKTUJTE NÁS