Rolety

0905 77 22 00

Podomietkové rolety DEAS`

Podomietkové rolety

Elegantnékomfortné a moderné riešenie pre zlepšenie klimatickej pohody vášho domu. Vonkajšie rolety dokonale zatienia  interiérchránia  dom a zaistia vám pokojný spánok. Podomietkové rolety sú elegantným riešením predovšetkým pre novostavby a rozsiahle rekonštrukcie.

Podomietkové rolety využívajú podomietkový box, ktorý je zapustený do fasády a tvorí tak prirodzenú súčasť domu. Kontrolná krytka, rolety ako aj vodiace koľajnice ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach (možnosť nástreku vo farbách RAL) ako aj v prevedení  drevodekoru  v renolitových fóliach.

Ideálne riešenie je ovládanie na motor – pritomná osoba – ovládanie pri každom okne, alebo tzv. na rádiový motor, kde je umiestnenie  na jednom mieste v dome,  s centrálnym ovládaním všetkých nainštalovaných roliet. Ovládanie je možné nastaviť na  určitú hodinu, na slnečné žiarenie, na  intenzívny vietor samospustením.

Predokenné rolety

Predokenné rolety sú najrozšírenejší typ vonkajších roliet a sú určené na montáž do hotových stavieb. Rolety sa navíjajú do hliníkového boxu, ktoré sa pevne kotvia na vodiacích lyžinách.

Krycí box rolety sa vďaka svojmu vzhľadu stáva dekoratívnym prvkom budovy a  navyše pôsobia veľmi elegantným a dekoratívnym dojmom. Krycí box, rolety ako aj vodiace koľajnice ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach (možnosť nástreku vo farbách RAL) ako aj v prevedení renolitových fólii s imitáciou drevodekoru..

Rolety  sú vyrábané z kvalitných hliníkových materiálov vyplnené polyuretánovou penou čo zaručuje ich dlhú funkčnosť a životnosť a izoláciu. Rovnako je možné ovládanie na motor alebo klasické manuálne ovládanie.

Predokenné Rolety Bratislava | DEAS`

Máte otázky? Potrebujete poradiť? Chcete si vybrať zo širokého množstva modelov?
Neváhajte a navštívte naše interiérové štúdio

KONTAKTUJTE NÁS