O nás

0905 77 22 00

V skratke o nás

Dlhoročné pozitívne skúsenosti v oblasti predaja a vedenia firmy boli jeden z predpokladov na vznik firmy DEAS’ , ktorá sa špecializuje na poradenstvo, predaj a odbornú montáž pri uzatváraní vnútorných a vonkajších stavebných otvorov.

Odbornosť a skúsenosti

Naše pôsobenie 16 rokov na slovenskom stavebnom trhu nám dalo množstvo príležitosti na profesionálny rast,  a dnes zákazníkom prinášame veľkú ponuku výrobkov pre stavbu. Optimálne riešenie máme pre každého zákazníka  – ekonomického alebo náročného.

Prezentujeme  ponuku v našej VEĽKEJ VZORKOVNI  všetkými ponúkanými výrobkami

Čo o nás hovoria klienti?

  • "My máme výborné skúsenosti s touto firmou, od fitmy DEAS máme vchodové dvere, prístup bol veľmi zodpovedný, ochotný a hlavne výborné poradenstvo s individuálnym prístupom. A objednáme si ešte sklenené posuvné dvere, lebo čo som si zisťovala dali mi výbornú cenovú ponuku a aj mi dobre poradili."
    Izabella Bangova
  • "Dvere a zárubne sme si objednali podľa našich predstáv, termín bo l dodržaný, montáž v poriadku, doobjednali sme si vstavanú skriňu - všetko na jednotku 🙂 , odporúčam - komunikácia v pohode, ceny tiež. pani na predajni je profesionál."
    Jozef Janíček
  • "Doporucujem,vždy bolo všetko OK"
    Jaroslav Juracka