Garážové brány

0905 77 22 00

Sekčné garážové brány

Odvážny dojem výberom atraktívnej sekčnej garážovej brány? Naša široká ponuka rozmanitých farieb, materiálov, povrchových úprav a doplnkov, ktoré môžu byť aj kombinované, podčiarkne jedinečné vlastnosti vášho domova.

Tieto brány sú vhodné pre takmer akýkoľvek projekt. Sekcie sú vyrábané z obojstranne pozinkovaného plechu vyplnené 40 mm hrubou polyuretánovou penou, ktoré zabezpečujú izoláciu vykurovanej garáže. Sekcie sú technicky riešené pri používaní proti zacviknutiu prstov, Automaticky vlečný motor zabezpečí   okamžité zastavenie  v pohybe pri prekážke v jazdnej dráhe brány pri použití fotobuniek na oboch stranách vstupného priestoru garáže.

Sekčné garážové brány sú vysoko odolné proti nepriaznivým poveternostným vplyvom a prachu. Naše sekčné brány sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov a najmodernejšími technológiami.

Navíjacie/rolovacie garážové brány

Navíjacie garážové brány sú stále viac v obľube, ďaleko nad očakávaním trhu a keď sa pozriete na funkcie a výhody je ľahké pochopiť prečo. Táto  navíjacia garážová brána je účinná, efektívna a hlavne hospodárna kúpa pre každú nehnuteľnosť.

Navíjacie garážové brány sú nastaviteľné presne podľa Vašich požiadaviek, či už ide o materiál, štýl, veľkosť, farbu a prevádzku.  Sú známe jednoduchosťou, čistými líniami a elegantným dizajnom.  Navíjacie brány sa pohybujú vo vodiacich lištách kde v hornej časti sa rolujú do priznaného boxu, kde je schovaný hriadeľový motor.

Vďaka tomuto systému zaberá minimálne množstvo priestoru.

Garážové brány – niektoré realizácie

Máte otázky? Potrebujete poradiť? Chcete si vybrať zo širokého množstva modelov?
Neváhajte a navštívte naše interiérové štúdio

KONTAKTUJTE NÁS